תנאי שימוש באתר "essenceboutique"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.
למדיניות החזרת והחלפת מוצרים

1. קדימון
אתר " essenceboutique" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר ("מכירות של בשמי יוקרה") ייצוגי עבור "essenceboutique" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים. קניין רוחני.

3. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "essenceboutique" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "essenceboutique".
בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

4. תוכן האתר
אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי
האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

5. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

6. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "essenceboutique" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או
במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

7. ניהול משתמשים ומבקרים באתר הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת MACID של המחשב שלו, כתובת ה IP ה המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

8. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "essenceboutique".

9. גילוי נאות
באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח
תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו
את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

10 . איזור שיפוט
בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

11. אמצעי התשלום
כרטיס אשראי, מזומן והעברה בנקאית.

12. קנייה בטוחה
קנייה אונליין SSL – היא קלה פשוטה ומאובטחת. הנתונים מועברים ע"י קוד מוצפן ושומרים על אבטחת נתוני אמצעי התשלום.

ח.פ של החברה- 515070910

תקנון משלוחים

לנוחותכם, בקנייה באתר תוכלו לבחור אפשרות למשלוח עד לבית או לעסק:
*  משלוח מהיר עד 4 ימי עסקים באמצעות חברת השילוח DTDC.
 
הערות ותוספות
ייתכנו עיכובים בהגעת השליח במידה ומדובר ביישובים מרוחקים, קטנים, קיבוצים, מושבים, יישובים קהילתיים קטנים, אזור רמת הגולן ,אילת, יישובי הערבה ויישובים מעבר לקו הירוק. ביישובים אלה אין באפשרותנו להתחייב להגעת השליח עד 4 ימי עסקים 
 
כיצד מתבצע השילוח עד הבית?
השליח יוצר עמכם קשר טלפוני לפני הגעה על מנת לתאם את הגעתו,
לכן מומלץ להיות זמינים לאחר ההזמנה באתר
ובכן מומלץ לרשום טלפון מעודכן כתובת נכונה כגון עיר/יישוב רחוב מספר בניין קומה דירה קוד כניסה במידה ויש.
במידה ואינכם בבית, ניתן לאשר לשליח באמצעות sms השארת המשלוח ליד הדלת או בארון החשמל וכו'…
ובמקרה זה החברה לא תהא אחראית לכל נזק ו\או אובדן או נזק עקיף או תוצאתי אחר מסוג שהוא שיגרמו למשלוח כתוצאה מכך. 
 
האם אפשר לשנות כתובת למשלוח?
במידה ואתם רוצים לשנות את כתובת המשלוח, יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות של חברת המשלוחים DTDC 054-8922297 
בשעות הפעילות ימי א'-ה' בין השעות 09:00-17:00 
 
איך בודקים סטטוס משלוח? 
למעקב אחרי המשלוח, ניתן לבדוק דרך שירות הלקוחות של חברת המשלוחים DTDC
054-8922297 בשעות הפעילות ימי א'-ה' בין השעות 09:00-17:00 
 
קיבלתי מוצר פגום, מה עלי לעשות?
ברצוני להחליף את ההזמנה בפריט אחר
במידה וקיבלתם מוצר פגום, או מוצר במידה השונה מזו שהזמנתם או ברצונכם להחליף מוצר, ניתן ליצור עמנו קשר באימייל: info@essenceperfumes.co.il
ונשלח אליכם שליח עם החבילה החדשה ולאיסוף החבילה הישנה באת מסירת משלוח החדש
 

הצטרפו למועדון

כדי שנזכיר לך להפתיע…