מדניות החזרת והחלפת מוצרים

מדיניות החלפת ו/או החזרת מוצרים ושירות:
מדיניות החזרת מוצרים:
– החזרת מוצר תוך 14 יום מתאריך הקניה בלבד,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית,לא נעשה שימוש במוצר ,בצירוף הוכחת קניה,בבית העסק בלבד.
– החזר כספי יינתן רק אם עלות המוצר מעל ל 100 ₪,בניכוי דמי ביטול בגובה 5% מעלות המוצר או 100 ₪ -לפי הנמוך מביניהם,במקרה החלפת מוצר לא יהיה חיוב דמי ביטול.
– בביטול עסקאות בכרטיסי אשראי –תיתכן עמלת ביטול נוספת בגין עמלת סליקה בגובה של עד 2.5% נוספים לדמי הביטול שלעיל.
– אין זכות החזרה על: מוצר שנקנה מתצוגה/עודפים,מוצרים שלא הורכבו ע"י החברה,מוצרים שהורכבו בבית הצרכן,מוצרים שנחתכו או רופדו בהזמנה מיוחדת.
– חובה על הלקוח לבדוק את הטובין לשביעות רצונו,טענה: “ככה קבלתי” לא תתקבל.

מדיניות החלפת מוצרים:
– מוצר יוחלף תוך 14 יום מתאריך הקניה,כאשר המוצר חדש ובאריזתו המקורית ,בתנאי שלא נפגם ושלא נעשה בו כל שימוש בצירוף אישור החלפה או חשבונית קניה ,בבית העסק בלבד.
– אין זכות החלפה על: מוצר שנקנה מתצוגה/עודפים,מוצרים שלא הורכבו ע"י החברה,מוצרים שהורכבו בבית הצרכן,מוצרים שנחתכו או רופדו בהזמנה מיוחדת.
מדיניות תיקונים ואחריות על המוצרים:

תיקונים:
– תיקון יתבצע בבית העסק בלבד ,ניתן במקרים מסויימים לבצע תיקון בבית הלקוח בתוספת תשלום (קריאת שירות).
– מוצר שנמסר לתיקון יוחזר ללקוח תוך פרק זמן של יעלה על 60 ימי עבודה מיום מסירת המוצר לתיקון בנקודת האיסוף,תאריך המסירה ייחשב התאריך המצויין על גבי טופס התיקונים.
– החזרת המוצר המתוקן ללקוח תיעשה אך ורק כנגד מסירת טופס תיקון והצגת תעודה מזהה.

ביטולים:
– ביטול או החזרת מוצר תיהיה בהתאם לחוק הגנת הצרכן – התשמ"א – 1981 ובהתאם למדיניות החברה.
– לקוח המעוניין בהחזרת מוצר שרכש, יעשה זאת על ידי שליחת דוא"ל לכתובת או על ידי יצירת קשר טלפוני עם שירות הלקוחות של החברה בטלפון:
– החזרת מוצר תוך 14 יום מיום הקניה בלבד, כאשר המוצר חדש, באריזתו המקורית, (כולל נייר הצלופן) ולא נעשה בו כל שימוש, פגיעה, נזק או פגם. ההחזר יבוצע בצירוף קבלה מקורית בלבד, או הוכחת קניה.
– בעת החזרת המוצר, ניתן לקבל מוצר חלופי, זיכוי או החזר כספי בהתאם לבחירתכם.
– החזר כספי יינתן בניכוי דמי ביטול בגובה 5% מעלות המוצר או 100 ₪ לפי הנמוך מבניהם. במקרה של החלפת מוצר, לא יהיה חיוב דמי ביטול.

הצטרפו למועדון

כדי שנזכיר לך להפתיע…